डिल्लीनारायण पाण्डेले दुर्गा नेपाललाई कति राम्री भनेपछि….

खबर कुरा
७ श्रावण २०७७, बुधबार

बुटवल । तीज नजिकिँदै जाँदा नाच्न तम्सेर बसेका महिलाहरुले मुद्रण ब्यवसायी तथा लोक दोहारी गायक गायक डिल्लीनारायण पाण्डेय र दुर्गा नेपालले तीजी गीतमा नाच्न पाउने भएका छन् । पाण्डेयको शब्द र लयमा दर्शक र श्रोता नचाउने भाका र लय सहितको तीजको गीत बजारमा आएको छ ।

गायक पाण्डेयले खबर कुरासँग कुरा गर्दै मौलिक शब्द र नेपाली पाराको उठ्यो बस्यो शैलीमा नाच्न मिल्ने गरि लय बनाईएको बताए ।

‘कति राम्री’ शिर्शक दिईएको तीज गीत मंगलबारदेखि बजारमा आएको हो । नेपाली महिलाहरुको महान् चाड तीज गीत नजिकिदै गर्दा पाण्डेय र नेपालले सो गीत बजारमा ल्याएका हुन् । गीतमा तीजको महत्व झल्काइएको छ ।

गीतमा गायक डिल्लीनारायण पाण्डे र दुर्गा नेपालको स्वर रहेको छ । डिल्लीनारायण पाण्डेको लय शब्द, रहेको गीतमा अंकिता नेपाल र निरज ले अभिनय गरेका छन् । लोकेन्द्र शाहको निर्देशन रहेको सो गीतको छायांकन सम्पादन मनिष पन्तको रहेको छ । गीत श्रीनगर फिल्म प्रा.लि. मार्फत बजारमा ल्याएको हो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*