‘खै ! कुरा बुझेको ?’ डिस होमको रियालिटी टिभीबाट

खबर कुरा
६ मंसिर २०७७, शनिबार

काठमाडौं । सामाजिक पारिवारिक हाँस्य टेलिसिनेमा ‘खै ! कुरा बुझेको ?’ डिस होमको रियालिटी टिभीबाट हेर्न सकिने भएको छ । डिस होमको रियालिटी टिभीबाट प्रत्येक बुधवार राति ८ः३० बजे टेलिसिनेमा प्रसारण हुने सिनेमाका निर्देशक समिर जोसीले जानकारी दिए।

संचारकर्मी तथा सिने निर्देशक समिर जोशीको लेखन तथा निर्देशन तथा विणभ क्रियसन र स्वस्तिक सिने आर्टसको प्रस्तुति हाँस्य पारिवारिक टेलिसिनेमा ‘ खै कुरा बुझेको ?’ कलाकारमा शितल केसी ,श्याम राई , युगज्योति क्रियासिल,अस्मिता बस्नेत ,निशा पाख्रिन , सबिता खडका ,सुस्मिता कबिता न्यौपाने ,दिपेश बन्जारा ,सागर गिरि ,सागर बस्नेत र समिर जोशी रहेको छ ।

शृंखला निर्देशक बाणी पोखरेल रहेको उक्त टेलिसिनेमाको छायांकन दिलीप बिष्ट,सम्पादन सुनिल श्रेष्ठको रहेको छ ।

 

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*